Angličtina s bee-botem na 1. stupni

Místo konání

ONLINE

Kdy

termín upřesníme

Cena

2500 Kč

Časová dotace

4h

Určeno pro

pedagogy 1. stupně ZŠ

Pomalu, ale jistě, se nám schyluje k odstartování změn v RVP ZP. Zde, v září roku 2023, odstartuje na školách tzv. nová informatika a s tím související nové klíčové kompetence. Uvědomujeme si fakt, že pro mnoho pedagogů může jít o opravdu velkou změnu a mohou z ní mít i obavy, jelikož si nemusejí být zcela jisti tím, jak tyto inovativní metody efektivně zařadit do svých hodin. A právě těmto učitelům a samozřejmě komukoliv dalšímu, kdo se o téma nové informatiky zajímá, bychom rádi nabídli naši pomoc, prostřednictvím našich akreditovaných webinářů.

Tento webinář Nová informatika: Angličtina s bee-botem je poslední ze tří plánovaných seminářů na 1. pololetí roku 2022/23 a jak již bylo řečeno v úvodu, je příležitostí pro pedagogy 1. stupně ZŠ a dále samozřejmě pro každého, koho tato oblast zajímá a rád by se v ní dále rozvíjel. Během tohoto čtyřhodinového online kurzu bychom vám rádi představili náš vlastní námět do hodin Anglického jazyka na 1. stupni ZŠ. Angličtina na 1. stupni ZŠ bývá mnohdy spojována s nezáživným učením velkého množství slovíček a nových pravidel. Někdy to může vést až k odrazení od výuky jazyků, což je velká škoda. My bychom vám rádi ukázali cestu, jak z této nudné nutnosti, udělat něco barevného, kreativního a hravého. Připravené pro vás jsou didaktické, kreativní a hravé podložky pro Bee-bota, kde učení slovíček v souvislostech bude zábava, budou se na ně žáci těšit a zároveň u nich procvičí i základy algoritmizace.

Rádi bychom, abyste si z tohoto setkání odnesli, alespoň část našeho nadšení pro tyto nové možnosti a cenné rady, jak na nové materiály a aktivity do hodin. Nová informatika, ačkoliv může působit na první pohled opravdu hodně technicky a složitě, časem zjistíte, že tomu tak není. Naopak je o možnosti si opravdu užít hodiny spolu se studenty a především přináší nový prostor pro rozvíjení dovedností nezbytných pro reálný život.

Angličtina s bee-botem na 1. stupni

Víte, že s Bee-boty lze perfektně učit angličtinu? Ukážeme vám jak na to a ještě si budete moci odnést přípravy přímo do hodiny.

online

● volno

2 500 Kč

Předběžná přihláška 

Obsah školení:

 • Skupinová práce (komunikace ve skupině)
 • Sebeprezentace
 • Vystupování před ostatními (boj se strachem)
 • E-mail a chat (komunikace se sníženou percepcí)
 • Komunikace na sociálních sítích (sociální epidemie)
 • Komunikace s veřejností (zásady)
 • Rozpoznávání lži (typické projevy)
 • Obrana proti manipulativnímu jednání (rozpoznávání technik
  manipulace)
 • 1 na 1 (telefonování)
 • Problémové vyučování (řešení konfliktních situací)
 • Vnímání sebe i druhých

Pedagogové píší

Galerie

Lektor

Ing. Stanislav Mašek

Lektor nové informatiky

Hana Holemá

Lektorka nové informatiky

Přejít nahoru