3D Tisk

Místo konání

ZŠ Šumava

Kdy

středa 16:00 (90 minut)

Cena

1790 Kč / pololetí

Počet lekcí

15

Určeno pro

5. – 9. třídu ZŠ

Kroužek 3D tisku je převážně určený pro pro začátečníky nebo pro žáky s již rozšířenou znalostí a povědomí o této technologii. Programem našich 15 lekcí opět budou základní poznatky, ale přiučíme se již pár specifičtějších detailů. Naučíme se tiskárnu plně a především samostatně obsluhovat, samozřejmě pod dohledem a za pomoci lektora. Modelování a přípravu souborů pro tisk se stane automatickým procesem.

Ale nebojte, vše opět společně probádáme, vyzkoušíme si, vzájemně si pomůžeme a především se opět pobavíme. Sejdeme se v krásném moderním prostředí naší nově zařízené učebny robotiky na ZŠ Šumava.

3D tisk

Kroužek je vhodný pro začátečníky i žáky s již rozšířenou znalostí tisku. Během pololetí se naučíme navrhnout vlastní výrobek, vymodelovat ho v online programu a připravit ho na tisk. Vše přeneseme na tiskárnu a výrobek si vytiskneme.

ZŠ Šumava

● volno

1 790 Kč

Přihlaste svého mladého objevitele do našeho kroužku!

Chcete, aby vaše dítko objevovalo nové zájmy, rozvíjelo své dovednosti a poznávalo nové kamarády? Připojte se k našemu kroužku plného zábavy, učení a dobrodružství!

Jak se přihlásit:
Jednoduše vyplňte přihlášku na našich webových stránkách a označte, který kroužek by váš průzkumník rád zkoušel. Nezapomeňte se také podívat na naše další kroužky.

Už žádné předběžné přihlášky, stiskněte tlačítko přihlásit, vyplňte přihlášku a o zbytek se postaráme.

Galerie

Ukázka kroužku 

Lektor

Tomáš Kaňuch

Lektor nové informatiky

Přejít nahoru