Vynálezci v obraze

Místo konání

ZŠ Šumava

Kdy

Pondělí 14:00 (90 minut)

Cena

1290 Kč / pololetí

Počet lekcí

15

Určeno pro

3. až 5. třída ZŠ

Vstupte do světa Vynálezců v obraze: Kroužek pro tvorbu fascinujících videí a objevování kreativity na plátně! Vítejte všichni tvůrčí duchové a vizuální nadšenci! Dovolte nám představit vám Vynálezce v obraze – inovativní kroužek, kde vášeň pro tvorbu videí a touha po objevování nových uměleckých dimenzí nabývá nových rozměrů. Pokud toužíte poznávat tajemství filmového světa a chcete se stát mistrem audiovizuálního umění, jste na správném místě!

Co je Vynálezci v obraze? Vynálezci v obraze je všetechnický kroužek, který si klade za cíl nejen naučit vás základy tvorby videí, ale také vás vést na cestě k objevování vašeho vlastního uměleckého výrazu. Nezáleží na tom, zda jste začátečník s omezenými zkušenostmi nebo pokročilý tvůrce s bohatými zkušenostmi – naše dveře jsou otevřené pro každého, kdo má chuť se učit a tvořit. Tak neváhejte a připojte se k Vynálezcům v obraze! Odemykejte svůj potenciál jako tvůrce videí, objevujte nové techniky a inspirujte svět svými vizuálními příběhy.

Vynálezci v obraze

Tvorba fascinujících videí a objevování kreativity na plátně. Přijďte odemknout svůj tvůrčí potenciál. Budeme vyprávět inspirativní příběh a sdílet ho s celým světem.

ZŠ Šumava

● volno

1 290 Kč

Předběžná přihláška

Obsah kroužku

  • tvorba scénáře
  • výroba kulis a masek
  • natáčení
  • postprodukce na počítači
  • společný projekt na vybrané téma

Galerie

Ukázka kroužku

Lektor

Tomáš Bartůněk
Ing. Tomáš Bartůněk

Lektor nové informatiky

Přejít nahoru