Vzdělávání pedagogů

Navazujeme na úspěšný cyklus webinářů Národního pedagogického institutu s dalšími příklady dobré praxe v nové informatice.

Přinášíme nabídku seminářů a projektových dní s cílem usnadnit učitelům práci. Můžete se tak soustředit na sdílení radosti z výuky. Naše přípravy vám přijdou po účasti na akci v elektronické podobě. Máte tak k dispozici vše, co budete v hodině potřebovat.

Pracujeme s materiály předních odborníků na informatiku, inspirujeme se na zahraničních univerzitách a školách. Vytváříme vlastní materiály, které ještě před prezentováním ověříme ve školní třídě.

Vyberte si kurz, který vás zajímá, a pojďte žákům zajistit skvělou budoucnost.

Aktuální školení

Práce s robotickými pomůckami na ZŠ

Ať už máte za sebou úvodní školení do nové informatiky nebo se na něj právě chystáte, tento webinář vám přinese další tipy do výuky nové informatiky s využitím robotických pomůcek.

online

● volno

2 500 Kč

Práce s ozoboty na ZŠ

Chystáte se zařadit do nové informatiky práci s ozoboty, ale máte jen minimální nebo žádné zkušenosti? Po absolvování webináře budete moc směle odstartovat!

online

● volno

2 500 Kč

Angličtina s bee-botem na 1. stupni

Víte, že s Bee-boty lze perfektně učit angličtinu? Ukážeme vám jak na to a ještě si budete moci odnést přípravy přímo do hodiny.

online

● volno

2 500 Kč

Nabídka projektových dní pro pedagogy

Vzdělávání budoucnosti pro nadšené i „líné“ učitele. Osvojte si nové nástroje pro poznání okolního světa. S radostí a chutí pronikněte do světa nové informatiky!

Naši žáci informatiku milují. Naučíte se u nás, mimo jiné, ovládat digitální zařízení, pracovat ve sdíleném prostředí, programovat, modelovat nebo pracovat s daty.

Den s novou informatikou pro 1. stupeň

Jak by mohla vypadat výuka na 1. stupni na vaší škole? Přijedeme k vám a všechno ukážeme. A to buď ve třídě s žáky nebo přímo vám učitelům.

u vás

● volno

3 200 Kč

Den s novou informatikou pro 2. stupeň

Jak by mohla vypadat výuka na 2. stupni na vaší škole? Přijedeme k vám a všechno ukážeme. A to buď ve třídě s žáky nebo přímo vám učitelům.

u vás

● volno

3 200 Kč

Den s robotickými pomůckami

Předáme přímo vám nebo žákům radost z výuky nové informatiky prostřednictvím robotických pomůcek. Přijedeme s malými pomocníky a ukážeme vám, jak na to.

u vás

● volno

3 900 Kč

Přejít nahoru