Příměstský tábor

"Cesta do budoucnosti"

Každý rok nové aktivity!

Během týdne na táboře se děti seznámí s různými tématy moderního inženýrství včetně umělé inteligence, robotiky, 3D tisku, grafiky, aktivit s drony a venkovní informatiky. V rámci programu se také budeme věnovat wellbeingu v moderní době a samozřejmě nebudou chybět ani zábavné táborové hry. Věříme, že s dětmi prožijeme týden plný zábavy, učení a objevování. Už teď se těšíme na společné zážitky!

Termín konání tábora je od 15. do 19. července 2024 od pondělí do pátku. Přijímací čas dětí je ráno v 8:00 a ukončení aktivit je v 16:00 hodin. Místem, kde se tábor bude konat, je na ZŠ Šumava, která poskytuje ideální prostředí pro všechny naše aktivity. Cena za účast na táboře je 3 500 Kč. Tato částka zahrnuje stravu, pitný režim, potřebné vybavení a neustálý dohled lektorů, kteří budou s dětmi po celou dobu tábora.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi na táboře s názvem „Cesta do budoucnosti!“

Program

Vstup do našeho tábora je plánován v 8:00 ráno, po té začne nezapomenutelný den plný dobrodružství a objevování. Vyzvednutí a ukončení aktivit je plánováno na každý den mezi 15:45 až 16:00.

Dopoledne

8:00–9:00 Příchod na ZŠ Šumava v Jablonci nad Nisou

9:00–9:45 Sportovní aktivity na rozhýbání

9:45–10:15 Svačina

10:15–11:30 Hrátky s roboty nebo s umělou inteligencí dle tématu dne

11:30–13:15 Oběd, pohádka, odpočinkové aktivity

Odpoledne

13:15–14:00 Hrátky s roboty, 3D tisk a podobné aktivity dle tématu dne

14:00–14:30 Svačina

14:30–15:15 Sportovní a pohybové aktivity

15:15–15:45 Vyhodnocení a vyhlášení výsledků za celý den

15:45–16:00 Odchod s maminkou nebo tatínkem domů

Nejčastější dotazy

Na táboře je zajištěna strava každý den, a to formou dvou svačin a oběda. Děti budou mít pravidelné jídlo, které jim dodá potřebnou energii pro jejich aktivity a výuku. Pitný režim bude také zajištěn a děti budou mít neomezený přístup k pití po celou dobu trvání tábora.

Účastníci tábora budou mít na výběr každý den z 8 jídel, ke každému jídlu polévku. 

Při nástupu na tábor je nezbytné, aby děti měly odevzdanou přihlášku, kterou jsme předem poskytli, a také zaplacený poplatek za účast na táboře. Dále je nutné předložit potvrzení o bezinfekčnosti ne starší než dva dny, které dokládá, že dítě není v době tábora nakaženo žádnou infekční nemocí. Toto opatření je pro zajištění zdraví a bezpečnosti všech účastníků. Je také důležité, aby děti měly sebou kartičku pojištěnce, která jim poskytuje potřebné zdravotní pojištění v případě úrazu.

Kartičku pojištěnce: Dítě by mělo mít s sebou platnou kartičku zdravotního pojištění, abychom byli připraveni v případě potřeby.

Oblečení a obuv: Zvolte pohodlné oblečení, které je vhodné pro venkovní i vnitřní aktivity. Mějte na paměti, že počasí se může měnit, takže přibalte i něco na ochranu před deštěm nebo sluncem. Nezapomeňte také na vhodnou obuv a přezůvky.

Kapesné v případě výletu: Pokud je předem domluveno, může být vhodné mít s sebou i drobné finanční prostředky pro případný nákup drobností.

Věci dle pokynů: V případě výletů či jiných aktivit mimo areál školy Vás předem a zavčasu informujeme o výbavě dětí.

 

Jsme schopni poskytnout potvrzení, které mohou předložit svým zaměstnavatelům. Toto potvrzení slouží jako důkaz o absolvování a aktivním zapojení do vzdělávacího programu zaměřeného na moderní technologie a informatiku.

Tábor je určený jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé děti, které mají zájem o nové technologie a informatiku. Nabízíme skvělou příležitost pro holky i kluky ve věku od 7 do 12 let, aby se seznámili s těmito fascinujícími oblastmi. Naším cílem je podporovat a rozvíjet jejich zájem a dovednosti v moderních technologiích a informatice.  Samozřejmě může dorazit také absolvent našeho předchozího tábora, tábor má každý rok nové aktivity.

Účast na táboře je možná pouze na celý týden, není možné se zúčastnit jen některých dnů. Vzhledem k tomu, že tábor je navržen jako komplexní program, je důležité, aby dítě bylo přítomno po celou dobu. Tím se zajišťuje optimální prožitek, kontinuita výuky a aktivit a budování vztahů mezi účastníky. Děkujeme za pochopení.

V případě deště je zajištěna budova školy, která poskytuje ideální prostor pro průběh programu. Aktivity budou probíhat ve třídách a na chodbách, a případně také v tělocvičně. Díky tomu budou děti stále aktivně zapojeny do výuky a zábavných aktivit, i když počasí nepřeje venkovním činnostem. Bezpečí a pohodlí účastníků jsou vždy na prvním místě.

V ceně tábora jsou zahrnuty 15 x 45 minut výukových aktivit, které nabízejí interaktivní přístup k učení v oblasti informatiky a moderních technologií. Součástí programu je také odpolední program, který přináší další zábavné aktivity a projekty.

Pro všechny účastníky jsou poskytnuty potřebné materiály pro výuku a aktivity, které jsou přizpůsobeny věkové skupině a zaměření tábora.

Stravování je zajištěno 5 x obědem, 10 x svačinou a neomezeným pitným režimem, který zajišťuje správnou hydrataci během dne.

Pedagogický dozor je k dispozici od 8:00 do 16:00, aby se zajistila bezpečnost a péče o děti po celou dobu tábora.

Rodiče mají možnost udržovat nepřetržitý kontakt s týmem organizátorů během konání tábora a také po jeho skončení, aby byli informováni o průběhu a vývoji jejich dítěte.

Pro všechny případy je vhodné děti pojistit doplňkovým úrazovým pojištěním.

Na závěr tábora obdrží každý účastník závěrečný certifikát o absolvování, který potvrzuje úspěšné dokončení programu a získané dovednosti.

Preferujeme kontakt e-mailem na adresu info@novainformatika.cz. V neodkladných případech nás můžete kontaktovat i telefonicky na čísle +420 773 090 552.  Těšíme se na Vaše ratolesti.

Tábor je garantován Ing. Tomášem Bartůňkem, zkušeným lektorem a učitelem v oblasti nové informatiky. Jeho odborné znalosti a zkušenosti v oblasti moderních technologií a vzdělávání zajišťují kvalitní výuku a interaktivní přístup k učení.

Kdo se o děti bude starat a organizovat tábor?

Tomáš Bartůněk
Ing. Tomáš Bartůněk, MBA
hlavní vedoucí tábora
František Urbášek
František Urbášek
lektor a zdravotník
Nikola Tulaková
lektorka

Cesta do budoucnosti

Týden plný inženýrských dovedností na příměstském táboře je určen pro děti od 4. do 7. třídy bez ohledu na pohlaví. Přijímací čas je v 8:00 ráno, a ukončení aktivit je v 16:00 hodin.

od 15. do 19. července 2024

ZŠ Šumava

● volno

3 500 Kč

Přejít nahoru