3D modelování 2

Místo konání

ZŠ Šumava

Kdy

Středa 14:00 (90 minut)

Cena

1790 Kč / pololetí

Počet lekcí

15

Určeno pro

4.–5. třída 

V dnešní digitální éře jsou počítače a technologie stále více součástí našeho každodenního života. Kroužek 3D modelování se stal úžasným spojením kreativity a technologií, které mohou otevřít dveře do světa neomezených možností. A právě pro vás, žáky základní školy, přicházíme s kroužkem, který vám umožní objevit tento fascinující svět.

3D modelování? Bez ohledu na to, zda jste naprostý nováček nebo již máte o této oblasti nějaké zkušenosti, náš kroužek Vám pomůže posunout se dál a rozvíjet své dovednosti.

Co můžete očekávat? Procvičíme další nástroje 2D grafiky a plynule přejdeme do 3D světa. Budete experimentovat s barvami, tvary, efekty a vytvoříte vlastní digitální umělecká díla. Také se seznámíme s 3D tiskem: Blíže prozkoumáme svět třetího rozměru a zjistíme, jak vytvářet fyzické objekty. Pak už budeme “pouze” sledovat, jak se naše nápady mění v reálné předměty. Zase znovu budeme pracovat v týmech, řešit problémy a vytvářet řešení.

3D modelování 2

Společně s žáky objevíme svět 3D modelování. Nejen díky moderním pomůckám jako 3D pera, tiskárny, skenery, vytvoříme vlastní umělecká díla. Těšíme se na kreativní a zábavné tvoření. Pojďme společně tvořit!

ZŠ Šumava

● volno

1 790 Kč

Přihlaste svého mladého objevitele do našeho kroužku!

Chcete, aby vaše dítko objevovalo nové zájmy, rozvíjelo své dovednosti a poznávalo nové kamarády? Připojte se k našemu kroužku plného zábavy, učení a dobrodružství!

Jak se přihlásit:
Jednoduše vyplňte přihlášku na našich webových stránkách a označte, který kroužek by váš průzkumník rád zkoušel. Nezapomeňte se také podívat na naše další kroužky.

Už žádné předběžné přihlášky, stiskněte tlačítko přihlásit, vyplňte přihlášku a o zbytek se postaráme.

Obsah kurzu

  • Práce v PrusaSliceru
  • Modelování v programu Tinkercad
  • Výuka ovládání na 3 různých 3D tiskárnách
  • Vytváření skic až po 3D model z plastu nebo papíru
  • Práce na vybraných 3D projektech
  • Práce s 3D pery a grafickými tablety

Galerie

Lektor

Tomáš Bartůněk
Ing. Tomáš Bartůněk, MBA

Lektor nové informatiky

Přejít nahoru