Polytechnický klubík

Místo konání

ZŠ Šumava

Kdy

ÚT 14:00–15:30

Cena

1790 Kč / pololetí

Počet lekcí

15

Určeno pro

1.–4. třída

Přijďte se zapojit do našeho nového polytechnického klubíku, kde se ponoříme do fascinujícího světa moderních technologií! Čeká Vás spousta zábavy s 3D pery, 3D tiskem, laserováním, grafickými tablety, virtuální realitou a robotikou. Budeme experimentovat s různými materiály, jako jsou dřevo, plast a papír. Připravte se na dobrodružství plné kreativity a moderních inovací.

Co se s námi naučíte?

 3D tisk a pera: Potřebujete nový stojan na telefon? Vyrobte si ho! Chcete vlastní figurku oblíbeného superhrdiny? Není problém! 3D tisk Vám umožní proměnit vaše nápady v reálné objekty, ať už pro zábavu, nebo pro praktické použití. S 3D pery máte navíc možnost kreslit ve vzduchu.
Laserování: Zjistíte, jak přesně řezat a gravírovat materiály pro Vaše projekty. Laserováním můžete své kreativní nápady doslova vypálit do reality.
Grafické tablety: Představte si digitální štětec, s nímž můžete malovat, kreslit nebo upravovat fotografie. Všechny Vaše chyby můžete jednoduše vymazat šipkou zpět, hotové obrázky lze snadno sdílet a posílat dál.
Virtuální realita: S virtuální realitou můžete navštívit vzdálené planety, procházet se po dně oceánu nebo si třeba zahrát s obřími roboty. Vstupte do světa, kde je možné úplně všechno.
Robotika: Stavba a programování robotů Vás naučí základy mechaniky a elektroniky. Můžete je naprogramovat, aby tančili, řešili hádanky nebo dokonce uklízeli váš pokoj. S robotikou se nejen naučíte základům programování, ale také rozvinete své logické myšlení a kreativitu.

Pro koho je kroužek určen?

Náš kroužek je ideální pro holky i kluky, kteří mají rádi tvoření a chtějí rozvíjet své logické a informatické závity. Nezáleží na tom, jestli jste už něco podobného dělali – důležitá je chuť učit se nové věci a hlavně zábava z objevování!

Proč se přidat?

 Rozvoj dovedností: Naučíte se nové techniky a získáte praktické zkušenosti s moderními nástroji.

Kreativní prostředí: Pracujeme ve skupině, kde můžete sdílet své nápady a spolupracovat na projektech.

Podpora odborníků: Zkušený lektor vás provede celým procesem a pomůže s vlastní tvorbou.

Zábava a inspirace: Objevte své nadání a tvořte ve stimulujícím a podporujícím prostředí.

Staňte se součástí komunity mladých inovátorů, kde se technologie setkává s kreativitou. Těšíme se na Vás!

Technické výzvy: 3D modelování, 3D pera, 3D tisk, laserování, grafické tablety, virtuální realita, robotika,…

Tvořivé dílny: Práce s různými materiály jako dřevo, plast či papír.

Zábavné úkoly: Rozvoj logického a informatického myšlení.

Pro všechny malé tvořitele.

Přihlaste svého mladého objevitele do našeho kroužku!

Chcete, aby vaše dítko objevovalo nové zájmy, rozvíjelo své dovednosti a poznávalo nové kamarády? Připojte se k našemu kroužku plného zábavy, učení a dobrodružství!

Jak se přihlásit:
Jednoduše vyplňte přihlášku na našich webových stránkách a označte, který kroužek by váš průzkumník rád zkoušel. Nezapomeňte se také podívat na naše další kroužky.

Už žádné předběžné přihlášky, stiskněte tlačítko přihlásit, vyplňte přihlášku a o zbytek se postaráme.

Lektor

Ing. Tomáš Bartůněk, MBA
ředitel INI a lektor nové informatiky
Přejít nahoru